MONTATOR/TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

S.C. SHARKS SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalatii de cablu pentru curenti slabi;
- montare echipamente pentru sisteme alarma, prevenire incendiu, supraveghere video, interfonie/videointerfonie, automatizari porti/usi garaj, control acces, etc
- programarea si punerea in functiune a sistemelor montate;

CERINTE

- se cere minim cunosterea programarii unui tip de sistem de alarma existent pe piata romaneasca;
- seriozitate, loialitate, bun simt;
- fara cazier judiciar;
- permis de conducere cat.B (constituie un avantaj) ;
- limba engleza (constituie un avantaj);
- cunostinte PC;
- disponibilitate la program prelungit (cand este cazul);

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri in functie de realizarile profesionale;
- posibilitati reale de avansare;

Comercializeaza si monteaza sisteme de securitate electronica ( sisteme de alarma antiincendiu si antiefractie, control acces si pontaj, supraveghere video, video-interfonie, automatizari usi/porti, etc)