Montator - Tamplar Mobila

Regal Class Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tamplar- montator mobila/ circularist;
- Experienta minim 3 ani in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda.
- Pachet salarial motivant( negociabil) + bonificatii

CERINTE

- capacitate de intelegere a desenelor(proiectelor de executie)
- experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda minim 3 ani, montare mobilier, productie, accesorii;
- disponibilitate program prelungit
- Persoana serioasa, cu initiativa, organizata;
- Seriozitate si devotament;
- Comunicare si colaborare in echipa;
- Indemanare in utilizarea echipamentului necesar;
- Executare modificari acasa la client, daca este cazul.
- Asigurarea si verificarea documentatiei specifice la realizarea unui montaj;
- Asigurarea unui montaj de calitate conform specificatiilor produsului;
- Se incadreaza in termenele de livrare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant( negociabil) + bonificatii;
- Ore suplimentare platite;
- Contract de munca - perioada nedeterminata;
- Mediu de lucru competitiv, profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Producator de mobila la comanda