MONTATOR MOBILIER PRODUCTIE, CIRCULARIST SI AJUTOR CIRCULARIST

SC CAMINUL HIGH CLASS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Raspunderea fata de calitatea si conformitatea produsului final;
- Oferirea celor mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului si accesoriilor;
- Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a clientilor;

CERINTE

- Asigurarea montajul mobilierului;
- Persoana organizata, meticuloasa si orientata spre dezvoltare profesionala continua;
- Atent la detalii , respectuos in relatia cu clientii si colegii , punctual , responsabil.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri corelate cu experienta profesionala.
- Se ofera contract de munca perioada nedeterminata

Compania Caminul High Class ofera proiectare 3D, design si executie mobilier de calitate superioara executat la comanda, dupa proiectele noastre sau ale clientilor adaptate in functie de spatiu si preferinte, deasemenea clientii au posibilitatea de a realiza produsele dupa reviste, cataloage sau idei proprii la preturi avantajoase de producator.
TELEFON: 0751.219.688