montator mobilier

MOBEXPERT PIPERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-face parte dintr-o echipa de 4 montatori care livreaza si monteaza mobilier la domiciliul clientului;

CERINTE

-avantaj experienta in montaj mobilier, tamplarie, instalatii electrice/sanitare;
-lucru in echipa;
-disponibilitate pt deplasari;
-responsabilitate, simtul detaliului;
-seriozitate;

BENEFICII OFERITE

-salariu fix+depasiri de plan

Infiintat in urma cu 13 ani, Grupul Mobexpert este liderul pietei de mobilier din Romania. Cu o cifra de afaceri de aproape 150 de milioane de euro in 2005, se plaseaza intre primele intreprinderi europene din industria mobilei.
Mobexpert este o retea nationala de magazine si hipermagazine specializate in vanzarea de mobilier si decoratiuni interioare, destinate consumatorilor care doresc produse de calitate europeana la preturi accesibile. Oferta Mobexpert include mobilier de living, dining, dormitor, bucatarii, bai, mobilier de terasa si gradina, decoratiuni, covoare si corpuri de iluminat. Reteaua Mobexpert cuprinde 31 de magazine si hipermagazine in Bucuresti si in marile orase din tara. In prezent, Grupul are peste 4.500 de angajati.