Montator Mobila

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monteaza mobilierul conform schemelor de montaj.
- Gaseste solutii la problemele ivite in timpul activitatii de montaj.
- Raspunde de realizarea montajului in termen.

CERINTE

- Studii medii.
- Experienta in domeniu, minim 1 an.
- Permis de conducere cat. B, fara evenimente rutiere.
- Abilitati de manipulare si asamblare.
- Deschidere catre lucrurile noi, flexibilitate in gandire si orientare catre rezultate.
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente.

BENEFICII OFERITE

- Post stabil si conditii de munca foarte bune intr-o companie aflata in continua dezvoltare.
- Salariu atractiv.

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz – cel mai mare centru Mercedes-Benz din Romania, 3. Vanzare mobilier office – showroom de prezentare in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt: respectul reciproc, integritarea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind consienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru: www.atp-exodus.ro.