Montator Gresie/Faianta/Mobila - spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de amenajari interioare- montaj gresie/faianta/mobila si accesorii pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti si tara;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Experienţă pe o pozitie similara;
Experienta si in alte tipuri de lucrari de amenajari interioare reprezinta un plus- montaj parchet, montaj si asamblare mobilier etc;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu experienta (1700-2000 lei net);
Contract de munca full time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionst.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.