Modelator covrigi-patiser

Love for food

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini si atributii:
- Preparare coca pentru covrigi;
- Modelarea covrigilor si punerea acestora pe banda;
- Punerea covrigilor in fripteuza;
- Creaza si executa produse de patiserie elaborate
- Prepararea produselor de patiserie in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare
- Inventar seara.

CERINTE

- Studii medii
- Persoana serioasa, corecta si dornica de munca
- Avantaj experienta in modelatul covrigilor
- Asigura si verifica calitatea produselor

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonuri de masa;
- bonus in functie de realizari;

Sara Pretzel s-a deschis in Bucuresti in anul 2012 din dragoste pentru mancare.

Fascinati de universul patiseriei, am incercat sa cream un concept nou de simigerie cu un meniu spectaculos.

Din respect pentru clientii nostri suntem atenti la detalii si folosim ingrediente de calitate.

Ne dorim sa transformam fiecare gustare rapida intr-o experienta placuta.

De aceea Sara Pretzel este locul potrivit pentru pofticiosi, gurmanzi si pentru toti cei care vor sa-si astampere foamea inainte de cumparaturi.