Middle/Senior PHP Developer

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie prezenta de 14 ani pe piata de software, ce se remarca pe doua directii de business: e-commerce si software personalizat (web si mobil), cautam PHP Developer in Bucuresti.

Responsabilitati:

Dezvoltarea de module si aplicatii noi;
Documentarea privind algoritmi, noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor;
Asigurarea mentenantei pentru aplicatiile existente.

CERINTE

Cunostinte foarte bune: PHP, Javascript, CSS;
Cunostinte de programare orientata pe obiect;
Experienta cu diverse framework-uri(ex: Laravel, Yii, Symfony, Vue.js, Angular), reprezinta avantaj;
Cunostinte despre design patterns(ex: MVC, ActiveRecord, Factory, Observer, Strategy), reprezinta avantaj;
Cunostinte de baze de date SQL/NoSQL.

Cerinte non tehnice:

Cunostinte avansate limba engleza;
Excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Asigurare medicala;
Abonament la Bookster;
Program flexibil;
Oportunitate de promovare pe functie de Team Lead sau Project Manager Tehnic.

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.