MICROBIOLOG

SC GRAL MEDICAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-observarea, monitorizarea şi identificarea microorganismelor;

-observarea mediului si a conditiilor de laborator;

-prelevarea de mostre pentru analize stiintifice;
-urmărirea de microorganisme intr-o gama vasta de medii;

-colectarea de probe de la diferite tipuri de medii;
-planificarea şi organizarea de resurse şi activităţi;

CERINTE

-experienta in domeniul analizelor microbiologice (produse alimentare ,bauturi, sucuri);

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant

GRAL MEDICAL este o societate medicala care a dezvoltat o retea nationala de centre de diagnostic si tratament:
- asistenta primara
- asistenta ambulatorie de specialitate
- laborator de analize medicale
- investigatii paraclinice
- asistenta medicala in domeniul sanatatii si securitatii in munca
- asistenta medicala de intreprindere (cabinete de intreprindere)
- serviciu de asistenta medicala de urgenta
- consultanta privint depistarea si monitorizarea bolilor profesionale