Merchandising Administrator/Account Executive Junior

FMCG Marketing&Distributie srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post suport in cadrul Departamentului de Merchandising;
Comunicarea permanenta cu Supervizorii si Merchandiserii din teritoriu;
Culegerea datelor din teritoriu si intocmirea rapoartelor de OOS si de Marketing;
Administrarea bazei de date si actualizarea permanenta a informatiilor din soft-ul intern;
Participarea la diverse proiecte in cadrul organizatiei.

CERINTE

Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Cunostinte avansate operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
Limba engleza nivel avansat;
Rapiditate in tehnoredactare;
Sociabilitate, capacitate de comunicare si relationare;
Persoana organizata, responsabila.

Puteti trimite CV-ul dumneavoastra si pe recrutare@fmcgmanagement.ro.

BENEFICII OFERITE

Telefon
Bonuri de masa
Posibilitati de promovare

Infiintata in anul 2004, compania FMCG Marketing & Distributie are in prezent peste 300 de angajati permanenti, structurati la nivel national, astfel incat sa poata raspunde celor mai exigente cerinte ale companiilor proprietare de band.
FMCG Marketing & Distributie ofera solutii concrete si eficiente de outsourcing in vanzari, merchandising si promotion la nivel national pentru companiilie ce activeaza in domeniul FMCG.
Prin serviciul FMCG Merchandising acoperim la nivel national toate magazinele tip Key Account (international, national si local) prin merchandiseri proprii, dedicati pe tip de canal.
Oferim in prezent servicii de merchandisare pentru InBev, Tuborg, Panfoods (Amigo), Tchibo, Elite, Pambac, BDG, Cristalex, Macromex, Friesland, Napolact, Albalact, Farmec.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro