Merchandiseri

Instore Power Provider

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Merchandising la raft( asigura aprovizionarea cu diverse produse la raft)
- Respectarea standardelor de mercantizare;
- Asigurarea permanentei produselor in spatiul de vanzare conform planificarii zilnice si raportului de merchandising;
- Se asigura de semnalizarea optima a produselor prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- Mentinerea legaturii profesionale cu personalul magazinului/ magazinelor in care isi desfasoara activitatea;

CERINTE

- Persoana cu simtul responsabilitatii si al seriozitatii ce cauta un job full time;
- Fire dinamica, implicata in activitatea desfasurata, cu spirit de observatie si initiativa;
- Experienta ca merchandiser sau lucrator comercial reprezinta un avantaj ;

BENEFICII OFERITE

Se ofera :

- salariul fix + bonuri de masa
- contract de munca individual
- posibilitatea de a promova in cadrul companiei;

Asteptam CV-ul dvs pe email recrutare@in.store.ro

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si cerfiticare comercială.