MERCHANDISER RETAIL DIVIZIE ELITE

BIP Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte,
- monitorizarea permanenta a calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambalare si termene de valabilitate)
- monitorizarea permanenta a preturilor atat ca nivel cat si ca mod de afisare
- implementarea si intretinerea POSM-urilor

CERINTE

BIP Grup recruteaza personal cu o mare disponibilitate pentru program prelungit, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul marketing & vanzari.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu,
- salariu fix neconditionat de realizare de obiective cantitative,
- posibilitatea de a promova in cadrul companiei

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (Ex: peste 300 de merchandiseri),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,

BIP Grup presteaza in prezent servicii cu titlu exclusiv pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, JTI, Masterfoods, Orkla Foods, Perla Harghitei, Albalact, L¿Oreal etc.