MERCHANDISER - REPREZENTANT COMERCIAL-JOB TEREN

TRIPLE AAA. COMM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi ;
- Creaza un nou portofoliu de clienti ;
-Monitorizează competiţia şi evoluţia pieţei ;
-Realizează planul de vânzări pentru zona alocată;
- Activitatea se va desfasura pe teren., pe o zona alocata cu intoarcere la sediu.

CERINTE

- Studii medii; .
- Experienţă de minim 1 an în domeniul vanzarilor IT/telecom ,FMCG,constituie un avantaj.
- Buna cunostere a tehnicilor de vânzare;
- Foarte bune abilităţi de comunicare, prezentare şi ascultare activă;
- Orientare catre client;
- Orientare catre rezultate si solutii;
- Permis de conducere categoria B (fără incidente).

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra, invata si te dezvolta intr-un mediu profesionist;
- Salariu fix + bonus corelat cu performanta
- Decontare transport;
- Telefon

www.online-prepay.ro inseamna o companie ce activeaza in segmentul de telecom oferind servicii de incarcare electronica telefonie mobila, produse si accesorii GSM.