Merchandiser (produse cosmetice)

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- merchantizarea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre companie, in vederea realizarii planului de vanzari;
- monitorizarea permanenta a pietei;
- dezvoltarea prezentei produselor in piata;
- respectarea rutelor si frecventelor de vizitare a clientilor din universal de magazine acoperit;
- asigurarea implementarii standardelor de mercantizare in clientii din zona deservita;
- stabilirea si intarirea relatiei comerciale cu clientii din universul de magazine acoperit;
- implementarea actiunilor la nivel de client ( promotii, programe trade, de loializare, mercantizare, etc) pentru cresterea cifrei de afaceri;
- propunerea comenzilor catre manager;
- verificarea stocului la nivel de magazin;
- rapoarte de vanzari si dinamica pietei.

CERINTE

- persoana ambitioasa si cu initiativa;
- bune abilitati de comunicare si experienta de lucru in echipa;
- experienta in domeniu;
- permis de conducere categoria B.

Va rugam trimiteti CV-urile la urmatoarea adresa: corina.diaconu@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/