MERCHANDISER (Militari)

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Utilizarea optima a spatiului asigurand expunerea maxima a produselor in timpul demonstratiei;
- Prezentarea produselor in cadrul demonstratiilor;
- Pe durata promotiilor se asigura ca produsele aflate in promotie sunt semnalizate corespunzator la raft;
- Verifica starea produselor, a materialelor promotionale si amplasarea acestora.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Experienta in merchandising;
- Foarte bune abilitati de negociere, organizare, comunicare, atitudine de customer service corespunzatoare, initiativa;
- Simt estetic, abilitati de comunicare, atentie distributiva, cunostinte tehnice;
- Conditie fizica buna, pentru a se putea apleca sau intinde in functie de asezarea rafturilor si pentru a ridica produsele comercializate;
- Persoana orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de realizari;
- Tichete de masa;
- Decontare transport;

Pentru programari directe la interviu, contactati-ne la tel: 0728063418, tel/fax: 021.310.4800, luni-vineri 10.00-17.00 sau prin e-mail la cv@humanrent.ro (specificand in subiectul mesajului postul pentru care aplicati).

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.