MERCHANDISER - Incepe cariera in vinzari alaturi de PEPSI!

Pepsi Americas

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea permanentei produselor in spatiul de vanzare conform planificarii zilnice si raportului de merchandising;
- Respectarea standardelor de mercantizare;
- Folosirea eficienta a tuturor materialelor promotionale si fixarea acestor materiale in cele mai bune pozitii in locatia respectiva;
- Furnizarea rapoartelor cerute de superiori;
- Asigurarea respectarii parametrilor de calitate.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva orientata inspre client si spre solutionarea problemelor;
- Dinamism, entuziasm, dorinta de dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim noi oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru multinational!

Daca vrei sa-ti construiesti o cariera in domeniul vinzarilor te asteptam in echipa noastra!

Merchandiserul de azi poate fi Agentul de vinzari de maine!

Pepsi Americas Romania este imbuteliatorul autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea, Gatorade si Roua Muntilor pentru Romania si Republica Moldova.

Si pentru ca pretuim munca de echipa, valoarea, responsabilitatea, integritatea va invitam sa va alaturati echipei noastre de profesionisti si impreuna sa cladim succesul!