MERCHANDISER -FULL TIME

LAMONZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea existentei la raft a produselor noastre si prezentarea acestora clientilor.
-Realizarea rapoartelor de vanzari din magazine si prezentarea acestora directorului de vanzari.

Locatia joburilor disponibile la acest moment se afla in incinta urmatoarelor hypermarketuri din BUCURESTI :
- Cora Pantelimon
- Metro si Selgros Baneasa.
- Carrefour si Metro Militari
- Selgros Berceni
- Cora Lujerului

Angajam, de asemenea, candidati pentru locatii noastre similare in hypermarketuri din orasele :

- TIMISOARA
- BAIA MARE
- CLUJ-NAPOCA
- SATU MARE
- SIBIU
- SUCEAVA

CERINTE

Azad Enterprises cauta candidati care sa aiba capacitati bune de comunicare fata de clienti, sa dea dovada de angajament, confidentialitate si incredere.
Experienta anterioara pe postul de merchandiser sau lucrator comercial in hypermarket reprezinta un avantaj .

BENEFICII OFERITE

Contract individul de munca pe perioada nedeterminata, salariu, evaluarea activitatii si salariului la fiecare 6 luni, bonuri de masa, decont transport in comun

Azad Enterprises SRL este importatorul si distribuitorul produselor LAMONZA in Romania avand numerosi clienti in toata tara.
Printre principali clienti se numara Metro, Carrefour, Selgros si Cora.