MERCHANDISER - BUCURESTI (zona Militari/Voluntari)

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor APLA catre clientul final
- Mixare vopsele la masinile de amestecat
- Monitorizarea stocurilor gamei de produse APLA existente in magazinul in care angajatul isi desfasoara activitatea
- Asigurarea suportului tehnic pentru clienti (pentru gama APLA)
- Sustinerea promotiilor pentru produsele APLA
- Monitorizare vanzari si promotii APLA & concurenta

CERINTE

- Studii medii sau facultate (in curs sau absolvita)
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Cunoasterea pietei materialelor de constructii reprezinta un avantaj
- Cunostinte operare PC, cunostinte limba engleza
- Persoana dinamica, dornica de performanta, serioasa, responsabila, atenta, punctuala
- Interes pentru promovarea produselor firmei si pentru rezolvarea nevoilor clientului
- Angajarea se va face pe o perioada determinata, cu posibilitatea definitivarii contractului

BENEFICII OFERITE

Se va discuta cu candidatii selectati

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe doua divizii distincte: materiale de constructii si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro