Merchandiser

FMCG Marketing & Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post disponibil in toate orasele resedinta de judet;
Promovarea si mercantizarea produselor/brandurilor pe care firma le reprezinta si retail pe zona de actiune (supermarketuri, minimarketuri);
Implementarea si mentinerea standardelor de merchandising;
Implementarea si monitorizarea tuturor actiunilor promotionale, a materialelor de reclama si publicitate;
Controlul nivelului de stoc al clientilor si distribuitorilor in scopul evitarii situatiilor de OOS;
Intocmirea rapoartelor zilnice, saptamanale si lunare.

CERINTE

Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;
Experienta in domeniul FMCG reprezinta avantaj
Minim studii medii;
Persoana organizata, ambitioasa;
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+bonus;
Training de specialitate

FMCG Marketing & Distributie este o companie cu capital romanesc, aflata in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in managementul si administrarea vanzarilor, precum si in servicii de mercantizare si sampling ceea ce asigura partenerilor nostri succesul la nivel national.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro