Merchandiser

SC PROCER COMPANY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare, in magazine
- Realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- Asigura constant un stoc suficient de produse
- Dispune produsele companiei si ale clientilor companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- Negiciaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- Coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- Raspunde de buna derulare a activitatii promoter-ilor
- Se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- Monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- Mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin.

CERINTE

- Aptitudini de comunicare si negociere
- Abilitati organizatorice
- Capabil sa lucreze in echipa
- Limba engleza ¿ minim nivel mediu
- Utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- Studii medii
- Experienta ¿ minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

Salariu net fix de 600 RON
bonuri de masa
prime din vanzari
telefon seviciu
decont transport

Firma de distributie la nivel national in retelele de magazine format cash&carry si hipermarket