MERCHANDISER

TCE Logistica-membru RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptia marfii in Metro, Carefour, Selgros, Cora
- recupereaza documentele aferente;
- elaborarea de rapoarte de activitate periodice.

CERINTE

- studii medii finalizate;
- experienta munca de teren - merchandising, vanzare, promovare;
- permis auto (de preferat);
- cunostinte PC (MS Office, e-mail);
- dinamism, initiativa, spirit de observatie, atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

- salariu 468 RON/ luna
- telefon de serviciu
- lucrul intr-un colectiv dinamic
- posibilitati reale de promovare in cadrul firmei sau a grupului

TCE Logistica, membru RTC Group, este o companie nationala ce ofera de servicii de distributie si curierat rapid.
TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai. Prin intermediul departamentelor de Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor sai serviciul de distribuire a documentelor, a pliantelor si a marfurilor, in conditii de maxima siguranta si pe intregul teritoriu al Romaniei