Merchandiser

DEN BRAVEN ROMANIA COMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colegul nostru se va ocupa de aplicarea principiilor de merchandising in cadrul supermarketurilor si a clientilor key acount.
Va :
-superviza vizibilitatea produselor la raft
-pune in valoare produsele si pachetele promotionale
-realiza stocul de produse si retrage cele care se apropie de termenul de expirare.
-livra produsele clientilor key account
-oferi informatii clientilor la stand.
Postul este dinamic,presupune 80% munca de teren si in cadrul magazinelor Key account,

CERINTE

-studii medii sau superioare in domeniul economic sau tehnic
-carnet de conducere B - "curat"
-experienta de minim 1 an in merchandising sau vanzari
-abilitati de comunicare foarte bune
-exprimare fluenta si ascultare activa .
Candidatii selectati vor partipa la o testare prin metoda POLIGRAF.

BENEFICII OFERITE

Mediu dinamic si activ, salariu motivant, telefon, posibilitatea de promovare

Den Braven Romania este lider pe piata izolantilor profesionali si a spumelor poliuretanice destinate industriei de constructii si cea a geamului termopan.
Cu o prezenta de peste 7 ani pe piata romaneasca , Den Braven Romania este o companie dinamica de vanzari, avand ca valori organizationale leadershipul, adevarul si fidelitatea fata de firma si fata de clienti.