Merchandiser

SC CN Industrial Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare,
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- ingineri de TCM mecanica ( obligatoriu )
- carnet categoria B ( eventual auto )
- potential de dezvoltare profesionala
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza /germana¿ minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii superioare
- experienta ¿ minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- scolarizari tehnice in tara si strainatate
- desfasurarea activitati pe termen lung intr-o firma stabila

30 angajati, op de comert exterior in domeniul industrial cu utilaje piese de schimb rulmenti, curele reductoare,supafata depozitare 2400 mp,specialisti scolarizati in germania, sediu in zona centrala