Merchandiser

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei angajatoare, in magazine
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- negiciaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin.

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza la nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta : minim 12 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.