MERCHANDISER

AX PERPETUUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea politicilor de vanzare si mercantizare a produselor companiei la nivelul Key Accountilor
Consilierea clientilor in alegerea articolelor.

CERINTE

Studii: medii/ superioare
Experienta pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

AX PERPETUUM IMPEX SRL (www.perpetuum.ro) este o companie nationala cu capital privat romanesc, cu peste 10 ani de activitate, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator in domeniul amenajarilor interioare:

1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
6. Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
7. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.