Merchandiser

QB Promotion

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura permanent prezenta si modul de prezentare a produselor in spatiul de vanzare conform planificarii zilnice si raportului de merchandising;
- Respectarea standardelor de mercantizare;
- Folosirea eficienta a tuturor materialelor promotionale si fixarea acestor materiale in cele mai bune pozitii in locatia respectiva;
- Furnizarea rapoartelor cerute de superiori;
- Asigurarea respectarii parametrilor de calitate.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva, proactiva orientata spre client si spre solutionarea problemelor;
- Dinamism, entuziasm, dorinta de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si bonus motivant;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie BTL si PR, creatie si productie publicitara
www.qbpromotion.ro, te invita sa te alaturi unei echipe de profesionisti in vanzari, pe pozitia de Merchandiser, pentru unul dintre principalii jucatori pe piata bauturilor racoritoare.