merchandiser

DINAMICA IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Stabileste impreuna cu superiorul ierarhic planul de merchandising.
-Efectueaza vizite in magazine, asigura vizibilitate optima a materialelor promotionale si de promovare
-Urmareste toate actiunile concurentei in vederea identificarii celor mai bune strategii de contracarare a actiunilor acesteia.

CERINTE

-experienta in activitatea de merchandising /vanzari min.18 luni
-permis de conducere cat.B si experienta min. 2ani.fara antecedente in trafic
-domiciliul stabil in Bucuresti
-tinuta obligatoriu decenta si aspect fizic placut
-capacitate de comunicare si seriozitate

BENEFICII OFERITE

-salariu supermotivant
-posibilitate de dezvoltare a carierei in domeniul vanzarilor
-instruire permanenta cu traineri specializati.
-masina de serviciu 0 km.+ telefon

Firma de distrbutie produse alimentare ( dulciuri ) , Partener Nestle, Masterfoods , Excelent , situata in Baneasa, vis-a-vis de IKEA, Sos. Bucuresti-Ploiesti nr.69