Merchandiser

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Aranjarea permanenta a produselor la raft,
¿ Evidenta stocurilor si a produselor mercantizate,
¿ Elaborarea de rapoarte de activitate periodice
¿ Mentinerea comunicarii cu seful de raion din hipermarket pentru aprovizionarea continua cu marfa,
¿ Prezentarea produselor cumparatorilor,
¿ Promovarea imaginii si produselor firmei

CERINTE

Experienta:
¿ 6 luni - 1 an, experienta in munca de teren - merchandising, vanzari, promovare

Cerinte:

¿ Excelente abilitati de comunicare si negociere
¿ Dinamism, initiativa, spirit de observatie, atentie distributiva
¿ Responsabil, ambitios
¿ Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

¿ telefon mobil
¿ salariu fix
¿ full time
¿ mediu de lucru occidental
¿ lucru intr-o echipa unita

Lider pe piata de import si distributie de consumabile pentru birou (riboane pentru imprimante matriciale si masini de scris, cartuse pentru imprimante inkjet si laserjet), medii de stocare (dischete, CD-uri / DVD-uri, casete de stocare date), casete video si audio pentru consumatori casnici sau profesionali (VHS, S-VHS, betacam SP, DV-CAM, DAT) si baterii (baterii normale si reancarcabile, microbaterii, acumulatori), doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Merchandiser.