MERCHANDISER

LAMONZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea existentei la raft a produselor noastre si prezentarea acestora clientilor.

Realizarea rapoartelor de vanzari din magazine si prezentarea acestora directorului de vanzari.

CERINTE

Locatia joburilor disponibile la acest moment se afla in incinta urmatoarelor hypermarketuri din BUCURESTI :
- Cora Pantelimon
- Carrefour Baneasa
- Selgros, Metro, Real Berceni
- Carrefour Colentina
- Metro Voluntari
Angajam, de asemenea, candidati pentru locatii similare in hypermarketuri din orasele :

- TIMISOARA
- SIBIU
- SUCEAVA
- ARAD
- ORADEA
- PITESTI
- CONSTANTA
Azad Enterprises selecteaza candidati cu abilitati de comunicare, care sa dea dovada de angajament, confidentialitate si incredere.

Candidatii trebuie sa aiba capacitati foarte bune de organizare .
Experienta anterioara pe post similar poate fi considerata avantaj.

BENEFICII OFERITE

Contract individual de munca, activitate si salariu evaluate semestrial, bonuri de masa, decont transport local in comun

Azad Enterprises SRL este importatorul si distribuitorul produselor LAMONZA in Romania avand numerosi clienti in toata tara.
Printre principali clienti se numara Metro, Carrefour, Selgros si Cora.