Merchandiser

Cerbona Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Vizitarea periodica a supermarket-urilor indicate de catre companie;
Asezarea pe raft a produselor;
Verificarea preturilor la raft;
Verificarea termenului de valabilitate al produselor dupa principiul FIFO;
Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate;
Urmarirea implementarii in magazine a promotiilor agreate;
Mentinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu persoanele responsabile din cadrul magazinelor vizitate;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Persoana activa, responsabila si punctuala;
Experienta anterioara pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
Bune abilitati de organizare a muncii;
Sociabilitate, spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

Program de lucru full time;
Salariu fix;
Bonusuri in functie de activitatea si rezultatele aduse;

Cel mai mare producator ungar de cereale pentru mic dejun, musli, batoane musli precum si o gama variata de batoane energizante.