Merchandiser

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti serios, ai simt de raspundere, esti amabil si ai experienta in merchandising, te cautam!

Persons Romania angajeaza pentru clientul sau, un binecunoscut lant de petshop-uri din Bucuresti, 2 Merchandiseri, cu simt de raspundere.

Daca esti interesat de pozitie ne poti trimite cv-ul la adresa de email office@persons.com.ro sau poti aplica direct pe site-ul nostru.

Vor fi contactati doar candidatii care se potrivesc cerintelor de mai jos.

Afla mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506

Descrierea jobului

Vizita zilnica in 1-2 hypermarketuri (Auchan, Cora, Carrefour):

Mentinerea bunei relatii cu sefii de magazin si raion din fiecare hypermarket;

Aranjarea produselor din depozit pe rafturile magazinului, conform planogramei;

Evidentierea pe raft a articolelor aflate la promotie;

Verificarea starii articolelor comercializate si ambalajelor (sa nu fie deteriorate/lipsa);

Semnalarea oricarei nereguli legate de marfa catre superiorul ierarhic;

CERINTE

Disponibil pentru deplasari, intrucat locul de muncă este predominant pe teren, in hypermarketurile din Bucuresti in care Clientul isi desface marfa comercializata;

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv,

Decont transport

Tichete de masa

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement