Merchandiser

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- vizita zilnica in 1-2 hypermarketuri (Auchan, Cora sau Carrefour);
- mentinerea bunei relatii cu sefii de magazin si raion din fiecare hypermarket;
- aranjarea produselor din depozit pe rafturile magazinului, conform planogramei;
- evidentierea pe raft a articolelor aflate la promotie;
- verificarea starii articolelor comercializate si ambalajelor (sa nu fie deteriorate/ lipsa);
- semnalarea oricarei nereguli legate de marfa, catre superiorul ierarhic.

CERINTE

Candidatul ideal

- seriozitate si simt de raspundere;
- fire energica si activa;
- simt estetic dezvoltat;
- abilitati de comunicare, politete, amabilitate;
- experienta anterioara in comert/ merchandising reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- candidatul va fi angajat cu contract de muncă pe perioadă determinată/ nedeterminată cu 90 zile perioada de probă inclusă;
- locul de muncă este predominant pe teren, in hypermarketurile din Bucuresti in care Clientul isi desface marfa comercializata;
- programul de lucru este cu normă întreaga, 8 ore/zi respectiv 40 ore/ săptămâna;

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement