Menajera

PAV Administrare Imobiliar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si curatenia cladirii

CERINTE

Persoana constiincioasa, serioasa, muncitoare, respectuoasa

BENEFICII OFERITE

700 ron+bonuri masa,carte de munca

PAV Administrare Imobiliara are ca scop principal eficientizarea la maxim a investitiilor clientilor nostri. Aceasta se face printr-o gama larga de servicii legate de administrarea proprietatilor:
- reprezentarea intereselor proprietarului in relatia cu chiriasii si cu tertii: autoritatile publice, furnizorii de utilitati si furnizorii de servicii
- publicitate si asistenta pentru inchirierea sau vanzarea imobilului
- rapoarte lunare asupra tuturor aspectelor legate de imobil – financiar, tehnic etc.
- gestionarea aspectelor financiare – plati utilitati, taxe, impozite si altele, incasari chirii
- verificarea tehnica periodica a imobilului, pentru buna sa functionare; efectuarea de lucrari de intretinere si reparatii verificarea tehnica periodica a imobilului, pentru buna sa functionare; efectuarea de lucrari de intretinere si reparatii
- paza si curatenie