Mega Residence angajeaza asistent manager

MEGA RESIDENCE IMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice si transmiterea mesajelor
- Înregistrarea tuturor documentelor si asigurarea fluxului intern al acestora
- Arhivarea documentelor
- Asigură întâmpinarea si protocolul vizitatorilor
- Programează întâlnirile cu clienții
- Tehnoredactare documente specifice unui dezvoltator imobiliar
- Asistă managerul în activitatea zilnică

CERINTE

- Minim studii medii (studiile superioare reprezintă un avantaj)
- Prezența fizică plăcută
- Foarte bune abilități de relaționare și comunicare
- Cunoașterea bună a limbii române
- Persoană cu abilități de organizare și atenție la detalii
- Cunoștințe operare PC (MS Office, Email, Internet)
- Persoana activă, cu inițiativă
- Flexibilitate și adaptabilitate pentru diverse sarcini și situații noi
- Experiența anterioară în poziții similare constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant în funcție de experiență și abilități
- Echipă tânără și un mediu de lucru plăcut