Medici Veterinari si Technician Veterinar

Sc Global Genetic Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Caut Medic Veterinar si Tehnician Veterinar la ferma de varci zona Carei ( Tasnad ) jud: Satu Mare

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salarul dupa interviu

CV trimiteti la adresa office@globalgenetic.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Despre noi
Global Genetic srl.
Infiintat in 2006, in judetul Satu Mare. In colaborare cu Aberekin SA. din Spania.
Focalizat pe nevoile şi aşteptările clienţilor noştri pentru producerea laptelui de calitate.

Despre Aberekin S.A.
este o Unitate de Inseminţare Artificială fondat în 1985 de fermieri pentru servirea fermierilor.
Testează anual peste 50 de tauri pentru lapte şi carne.

Procedura de producţie a materialului seminal elaborat de Aberekin este certificat în acord cu normele ISO 9001:2000 pentru a oferi un produs de înaltă calitate genetic şi reproductiv.

Politica noastră de sănătate foatre strict aplicat pe tauri conduce la faptul că în 42 de ţări pe 5 continente folosesc zilnic genetica Aberekin.
Satisfacţia clienţilor noştri este ghidul performaţei programului genetic Aberekin.
Promitem să oferim un produs de înaltă calitate genetic şi reproductiv pentru a transmite îmbunătăţirea geneticii animalelor pentru a fi competitiv