MEDICI SPECIALISTI

SC CRESTINA MEDICALA MUNPOSAN 94 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medici specialisti:
-Medic specialist anestezie si terapie intensiva;
-Medic specialist medicina generala;
-Medic specialist boli interne;
-Medic specialist medicina de laborator;
-Personal laborator de analize medicale biochimist/biolog;
-Asistent medical de chirurgie.

CERINTE

Furnizarea de servicii medicale conform cerintelor si competentelor profesionale proprii. Asigurarea fluxului necesar de servicii medicale necesare bunei ingrijiri a pacientilor.

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului.

Clinica privata cu profil chirurgical, cu sediul in Bucuresti. Colectivul medical, complexitatea serviciilor medicale oferite, consultatiile de specialitate, analizele medicale de laborator precum si inaltele competente chirurgicale ne ofera posibilitatea sa oferim servicii medicale complete.
Punctul central al intregii activitati se regaseste in grija fata de pacientii nostri.
Ne puteti trimite C.V.-urile D-voastra si prin fax la numarul 021.312.5078.
Pentru mai multe detalii privind activitatea si profilul clinicii noastre, va rugam sa accesati site-ul www.munposan.ro.