Medic Veterinar / Tehnician Veterinar / Inginer Agronom (Fitofarmacie) / Asistenti Veterinari

Provet International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Examineaza starea de sanatate a animalelor domestice - Asista medicul veterinar în timpul examinarii lor/ operatiilor
- Vaccineaza si supravegheaza animalele
- Presteaza activitati care sa asigure functionarea în bune conditii a unui cabinet veterinar (administratie, comanda medicamentelor si a altor materiale medicale, a instrumentelor si echipamentului medical etc.)
- Administreazza medicamente si aplica tratamente
- Inginerul agronom pentru fitofarmacie dorim sa aibe cunostiinte minime la calculator (poate fi si pensionar)
Alte detalii se vor discuta in functie de experienta fiecaruia.

CERINTE

Studii medicina veterinara in curs sau finalizate.
Cursuri tehnician veterinar.

BENEFICII OFERITE

Salariu cuprins intre 2500 - 5000lei net

Cabinet veterinar activ de peste 20 de ani pe piata romaneasca.
Firma producatoare de accesorii pentru animale.