Medic veterinar cu experienta

Perfect Pet Salon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-prezinta clientilor serviciile si produsele medicale
-stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din cabinet
-preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza cu ajutorul asistentilor

CERINTE

-absolvent(a) a studiilor facultatii de medicina veterinara de minim 2 ani (varsta minima 27-28 ani)
-experienta minima in cabinet 5-6 ani - din care minim 1-2 ani pe post de medic fara supraveghere - de preferat intr-o clinica mare/de renume

BENEFICII OFERITE

-lucrul cu echipamente moderne si variate - existand un plan de a se echipa complet pana la nivel de clinica.
-acces la unele echipamente indisponibile in alte cabinete din Romania, sau foarte rare.
-facilitarea/asigurarea de traininguri pentru utilizarea acestor echipamente
-suport pentru dezvoltarea personala, respect din partea angajatorului, putere de decizie in aspecte ce tin de dezvoltarea cabinetului.
-salariu atractiv (si plata sa la timp)

DESCRIEREA FIRMEI

Salon de cosmetica pentru catei & pisici si pet shop.
Perfect Pet este cel mai popular salon de pe online (>10.000 fani pe Facebook) si unul din putinele saloane din Bucuresti dedicate special cosmeticii.
Echipamentele sunt moderne si speciale pentru cosmetica animalute, spatiul de lucru este foarte elegant, iar intreg salonul are dedicat un spatiu de peste 80mp.