Medic veterinar cu experienta

Perfect Pet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-prezinta clientilor serviciile si produsele medicale
-stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din cabinet
-preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza cu ajutorul asistentilor

CERINTE

-absolvent(a) a studiilor facultatii de medicina veterinara de minim 2 ani (varsta minima 27-28 ani)
-experienta minima in cabinet 5-6 ani - din care minim 2-3 ani pe post de medic fara supraveghere - de preferat intr-o clinica mare/de renume

BENEFICII OFERITE

-lucrul cu echipamente moderne si variate - existand un plan de a se echipa complet pana la nivel de clinica.
-acces la unele echipamente indisponibile in alte cabinete din Romania, sau foarte rare.
-facilitarea/asigurarea de traininguri pentru utilizarea acestor echipamente
-suport pentru dezvoltarea personala, respect din partea angajatorului, putere de decizie in aspecte ce tin de dezvoltarea cabinetului.
-salariu atractiv (si plata sa la timp)

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet veterinar in Bucuresti. Info pe perfectpet.ro.