Medic Veterinar

Perfect Pet Salon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medic principal in cabinet veterinar nou deschis.
Identifica afectiunile pacientilor si decide tratamentul acesta.
Intocmeste necesarul de echipamente, materiale si stoc farmaceutic.

Cabinetul este anexat unui salon de cosmetica canina foarte popular, majoritatea clientilor fiind in prima faza aceia ce ne viziteaza uzual pentru cosmetica. Nu se vor efectua interventii chirurgicale(exceptie operatiuni minore/comune)

CERINTE

Experienta ca medic singular de minim 2-3 ani. (fie singur intr-un cabinet, fie singur pe ture, mai exact fara supraveghere si ajutor din partea unui medic superior)

Disponibilitate de a ajuta pe parte de cosmetica in perioadele fara activitate pe veterinar.

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu foarte modern, cu personal tanar si clienti foarte civilizati.

DESCRIEREA FIRMEI

Salon de cosmetica pentru catei & pisici si pet shop.
Perfect Pet este cel mai popular salon de pe online (>10.000 fani pe Facebook) si unul din putinele saloane din Bucuresti dedicate special cosmeticii.
Echipamentele sunt moderne si speciale pentru cosmetica animalute, spatiul de lucru este foarte elegant, iar intreg salonul are dedicat un spatiu de peste 80mp.