Medic Veterinar

Perfect Pet Salon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medic principal in cabinet veterinar.
Consulta si trateaza diverse afectiuni.
Ocazional executa tunsori simple in salon.

Cabinetul se deschide acum si face parte dintr-un complex cu pet salon si pet shop.
Clientii vor fi in prima faza cei cu afectiuni usoare (boli ale pielii, urechilor, diverse rani). Traficul nu va fi unul ridicat.

CERINTE

Absolvent al facultatii de Medicina Veterinara.
Experienta pe postul de medic veterinar (sau asistent veterinar intr-un cabinet/clinica de renume).
Capacitate de a stabili singur tratamentele, fara supraveghere din partea altui medic.
Disponibilitate pentru lucrat 6 zile pe saptamana.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si posibile bonusuri in functie de performanta.
Mediu de lucru placut, colectiv tanar, clienti cu venituri peste medie.

DESCRIEREA FIRMEI

Salon de cosmetica pentru catei & pisici si pet shop.
Perfect Pet este cel mai popular salon de pe online (>10.000 fani pe Facebook) si unul din putinele saloane din Bucuresti dedicate special cosmeticii.
Echipamentele sunt moderne si speciale pentru cosmetica animalute, spatiul de lucru este foarte elegant, iar intreg salonul are dedicat un spatiu de peste 80mp.