MEDIC SPECIALIST/PRIMAR DIABET ZAHARAT, NUTRITIE SI BOLI METABOLICE

NUTRILIFE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acordarea de asistenta medicala specializata - diabet, nutritie si boli metabolice, in regim de consultatii in ambulatoriu si spitalizare de zi. Posibilitate participare la studii clinice in spacialitatea mentionata mai sus.

CERINTE

Post full-time medic specialist sau primar- specializarea diabet, nutritie si boli metabolice, persoana foarte serioasa, dedicata profesiei si punctuala.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv ( 8.500-11.000 lei) + tichete de masa+prime ocazionale. Totodata, va oferim sansa de a participa la derularea de studii clinice de specialitate, acestea reprezentand un adevarat avantaj pentru personalul medical, atat din punct de vedere al dezvoltarii profesionale, cat si din punct de vedere al beneficiilor financiare.

Companie privata, ce ofera servicii medicale de excelenta in specialitatea diabet, nutritie si boli metabolice, asigurand prestatii la standarde ridicate, cu o experienta in domeniu de peste 12 ani si care beneficiaza de o echipa medicala cu un inalt grad de profesionalism.