Medic specialist Diabet, nutriţie şi boli metabolice

SC Mondo Clinic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Sustinerea consultatiilor medicale de nutritie / diabet.
2. Recomandarea investigatiilor si analizelor medicale specifice.
3. Recomandarea dietei personalizate pentru pacientii clinicii si monitorizarea rezultatelor.

CERINTE

Cerinte:
- absolvent al Facultatii de Medicina,
- atestat de medic specialist,
- certificat de membru al Colegiului Medicilor vizat,
Experienta in lucrul cu CASMB si cu programul SIUI, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv, schema de bonusuri pe masura rezultatelor.
Norma intreaga - contract CASMB.
Localizare: Mondo Clinic Diham Bd. Schitu Magureanu, nr 27-33, parter (langa parcul Cismigiu)

Suntem echipa TA de specialisti si prieteni care iti vine in ajutor de fiecare data cand ai nevoie! O echipa de medici si asistente iti sta la dispozitie in 4 locatii diferite din Bucuresti.

Serviciile noastre se adreseaza atat celor mici cat si celor mari (ca varsta, venituri sau functie). Sunt dedicate intregii familii de acasa dar si a celei de la serviciu. In plus, putem elibera retete compensate, trimiteri, scrisori medicale, certificate de concediu medical sau de maternitate si fise de aptitudine pentru medicina muncii si poti beneficia de preturi rezonabile datorita parteneriatului cu Casa Nationala de Asigurari de Sanatate.

Te asteptam pentru consultatii si sfaturi, ecografii, sedinte de fiziokinetoterapie pentru copii si maturi, tratamente si investigatii. Spune-ne ce te doare si te vom asculta intodeauna cu profesionalism si inima deschisa.

Toate astea pentru ca noi, echipa de la Mondoclinic, nu uitam niciodata ca fiecare pacient este UN OM ! Si pentru noi, fiecare om CONTEAZA!