MEDIC SPECAILIST MEDICINA DE LABORATOR- FULL-TIME 7 h/ zi- INCADRARE CONTRACT CASMB

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Medicul va semna si parafa lunar raportarea catre CASMB Interpreteaza rezultate din punct de vedere medical, valideaza medical in sistemul informatic rezultatele care ies din departament, semneaza buletinele de rezultate

CERINTE

•Absolvent de studii de specialitate (facultatea de medicina, specializare medicina de laborator)
•Sa nu detina in prezent contract cu CASMB
•Toate certificarile si acreditarile necesare desfasurarii activitatii la zi (autorizatia de libera practica medicala)
•Experienta in domeniul medicinei de laborator
•Bun utilizator al computerului
Se doreste o relatie contractuala de lunga durata (termen nedeterminat).

BENEFICII OFERITE

Medicul va avea norma intreaga in relatia cu CASMB in Bucuresti (7 ore/zi)
Societatea angajatoare este un spital privat cu profil chirurgical.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!