MEDIC RADIOLOGIE CU COMPETENTA PE PATOLOGIE OSOASA HORMONO METABOLICA

AIS PRODIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea si interpretarea investigatiilor de radiologie potrivit competentei in patologia osoasa hormono-metabolica
Pot trimite aplica la cu CV-urile si medicii specialisti care se incadreaza intr-una din specialitatile existenta in portofoliul clinicii.

CERINTE

Medic specialist Radiologie cu competenta pe patologia osoasa hormono-metabolica

BENEFICII OFERITE

Oferta va fi prezentata in cadrul interviului

AIS GRUP-AIS PRODIMPEX este o companie medical farmaceutica infiintata in anul 1991 ce reuneste un grup de firme ce activeaza in domeniu medical farmaceutic.
Obiectul de activitate al grupului de firme il reprezinta productia substante chimice ce intra in necesarul companiilor producatoare de medicamente.Un alt obiect de activitate il reprezinta distributia de medicamente in retelele de farmacii deja existente si vanzarea directa de medicamente in farmaciile proprii.Firma Ais ofera din 2004 prin compania sa AIS CLINICS & HOSPITAL servicii si analize medicale complete in : Endocrinologie,Hematologie,Oncologie,Oftalmologie,ORL,Neurologie,Obstetrico-ginecologie,Pediatrie,Urologie,Medicina Interna,Ortopedia,Deramato-Venerologie,Psihiatrie,Boli nutritie si Diabet zaharat,Gastroentorologie,Cardiologie,Reumatologie,Balneofizioterapie,Medicina muncii,Medicina de familie