Medic A.T.I.

Angiomedica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza examenul clinic al pacientului
Stabilieste tipul de anestezie pe baza evaluarii pacientului
Asigura si raspunde de calitatea anesteziilor pe care le efectueaza, cat si de supravegherea anesteziilor aplicate intraoperator
Consemneaza in foaia de observatie si in fisa de anestezie, riscul operator si anestezic

CERINTE

ANGIOMEDICA angajează cu contract full time sau part time medic specialist/primar A.T.I.

Certificat de Medic Specialist ATI
Abilitatea de a comunica cu pacienţii
Mentinerea calitatii in actul de ingrijire si tratament al pacientilor;
Documente specifice valabile

BENEFICII OFERITE

Spitalul ofera:
- Dotari corespunzatoare cu echipamente performante;
- Un mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe de profesionisti;
- Venit lunar motivant

Spitalul Angiomedica este primul centru privat de diagnostic care oferă examinare, tratament minim-invaziv și monitorizare pacienților cu afecțiuni cardiovasculare atât din țară cât și din străinatate. Angomedica este instituția medicală specializată în cardiologia clinică, tehnici hibride, chirurgie minim-invazivă cardiovasculară, aritmologie și electrofiziologie, care reunește medici de excepție, adevărați profesioniști în sănătatea inimii cât și aparatură de top.