MECANIC TRICOTAJE

SC ADESGO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deservirea utilajelor de tricotat circulare pentru ciorapi pantalon si sosete de dama, repararea si programarea acestor masini.
- responsabilitate fata de buna functionare a utilajelor, de repararea si reglarea lor, de schimbarea de articole si marimi pe masini
- mentiune : mecanicul nu deserveste in mod direct masinile, aceasta operatiune fiind executata de catre operatorii tricotori

CERINTE

Sunt avantajate persoanele cu experienta in domeniu de peste 5 ani.
Programul de lucru se desfasoara in trei schimburi .

Abilitati:
-lucrul in echipa
-atentie
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

salariul este discutabil la momentul interviului, in functie de grila de salarizare a societatii, dar si de nivelul de experienta dovedit in domeniu;
tichete de masa; spor de noapte, ratie lunara ciorapi, decont lunar transport public

Pentru programari interviuri va rugam sa ne contactati la sediul societatii la nr. de tel 021.33.66.810, de luni pana vineri, intre orele 08.00-17.00

DESCRIEREA FIRMEI

www.adesgo.ro