Mecanic / Technician Motoare Diesel

POWER SYSTEMS ROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura punerea in functiune, depanarea si intretinerea motoarelor Diesel din componenta grupurilor electrogeneratoare pe locatiile clientilor
- Monitorizarea starii echipamentelor si luarea masurilor corective daca este cazul

CERINTE

- Experienta anterioara in depanarea si intretinerea motoarelor Diesel
- Cunostinte minime de limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere categoria B
- Disponibil pentru deplasari 50% din activitate.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.

POWER SYSTEMS ROM este o companie dedicata sistemelor de electroalimentare de mica si mare putere promovand solutii tehnice de varf in acest domeniu. Pachetul complet de servicii oferite de firma noastra include: elaborare solutii tehnice, livrarea si instalarea echipamentelor, productia de tablouri electrice, executie cablare electrica, service garantie si postgarantie. Solutiile de securizare a furnizarii energiei electrice se bazeaza pe echipamente furnizate de companii cu renume din Franta si Italia.