MECANIC SERVICE 24H

Autoklass Center S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa operatii de diagnoza si reparare pentru autovehiculele (autoturisme si autocamioane) din gama Mercedes-Benz in cadrul interventiilor;
- asigura, in cadrul serviciului Service 24h, tractarea autovehiculelor in service.

CERINTE

- calificare profesionala in domeniu (mecanic auto, electro-mecanic auto);
- experienta de minim doi ani pe un post cu responsabilitati similare;
- permis de conducere categoriile B, C si E;
- seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare si relationare;
- disponibilitate pentru lucrul in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonusuri in functie de performante;
- tichete de masa.

Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata. Pentru asta se bazeaza pe intelegerea profunda atat a masinilor comercializate, cat si a oamenilor. Pentru fiecare exista masina potrivita iar Autoklass Center este gata sa va ajute sa o gasiti pe a dumneavoastra, in functie de personalitatea si stilul dumneavoastra de viata.

Autoklass Center este mai mult decat un dealer auto, este un bun partener de drum.
Autoklass Center, primul centru autorizat Mercedes-Benz la standarde de marca din Romania cu cinci locatii nationale, apartine Romstal Group. Autoklass Center Bucuresti a fost infiintata in 2003, iar in anul 2007 devine grup ca urmare a fuziunii prin absorbtie a Autoklass SA Sibiu (2001) si Autoklass SRL Constanta (2000), compania are in prezent sucursale in Bucuresti (Autoklass Bucuresti Sud, Autoklass Bucuresti Nord, Autoklass Pipera), Sibiu si Constanta.