MECANIC / ELECTROMECANIC

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Multinationala in domeniul auto:

- Angajare pe perioada nedeterminata si training de produs sustinut in primele 6-7 luni de la angajare
- Pachet salarial motivant(inclusiv asigurare medicala)
- Derularea activitatii intr-un mediu organizat si bazat pe responsabilitate, la inalte standarde occidentale

CERINTE

- Studii de specialitate: calificare mecanic auto / electromecanic auto (minim scoala profesioanala, atestat profesional)
- Cunostinte tehnice legate de sistemele de pe autocamioane (constituie un avantaj)
- Cunoasterea procedurilor tehnice de reparatie
- Persoana serioasa si responsabila (fara cazier, disciplinat), muncitoare, cu spirit de echipa si cu abilitati de comunicare si relationare
- Persoana dinamica cu capacitate de rezolvare rapida a problemelor imprevizibile
Implicare profesionala, hotarat, initiator
- Disponibilitate pentru lucrul in program prelungit
- Dornic de a invata lucruri noi
- Permis de conducere categ B si C (de dorit)
- Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara (experienta relevanta in lucrul cu camioane de import constituie un avantaj)
- Cunoasterea limbii engleze nivel mediu (de dorit)
- Cunostinte elementare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065